guitarra-portuguesa.com

Офіційні новинні інформаційні послуги Агент послуг

3 найкращих мексиканських тако у світі

3 найкращих мексиканських тако у світі

навколо тако

Відповідно до етимологічної концепції, кулінарне походження фрази «тако» в Мексиці може бути пов’язане з його власною роботою серед мексиканських срібних копальників як словосполучення, яке означає «зв’язати». Шахтарі використовували вивержені збори у вигляді з’єднання, включаючи звіт порохової зубної пломби і обгортання. Рідні початки теж зробили пропозицію. Одна з можливостей полягає в тому, що слова походять від слова науатль «tlahco», що означає «п’ятдесят відсотків» або навіть «у центрі», у тому сенсі, що їжа насправді кладеться в коржик. [Також їжа схожа на тако, яке насправді існувало в доколумбовому суспільстві, наприклад, фраза науатль «тлашкаллі» (різновид кукурудзяної коржі).

саме тому це насправді найкраще тако на планеті

Священик є спеціалізованим по всьому місту, але є також суадеро, тушкована теляча грудка, яка має свою категорію; і, безсумнівно, є легіони такерій, присвячених карнітас, свинині, замоченій і повільно приготованій у власному дуже особистому жирі, в основному, конфі зі свинини.

тако маноло

Швидкою прогулянкою на захід, вниз по Луз-Савіньйону, знаходиться знаменита Tacos Manolo Calle Luz Saviñón 1305, Нарварте, 2 місця, які розташовані близько одне до одного. Вони починалися як вулична трибуна, а потім розширилися до відповідного місця для сидіння. Їх особливістю є тако Маноло, який поєднує нарізаний стейк з беконом і карамелізованою цибулею. Його можна купити в кукурудзяних коржиках або навіть на арабській сковороді, хліб з цільної пшениці, який перехресно запилюється в кулінарії, привезений ліванськими іммігрантами до Мексики на початку 20 століття. Вони принесли метод обертання м’яса на вертикальному рожні, стиль шаурми, замінивши баранину на свинину, коли були в Мексиці.

Тоні тако

Перед Tacos Tony завжди є група клієнтів (Calle Torres Adalid 1702, Narvarte, México, DF), ізольована затримка в невеликому середньому між 2 вулицями. Доступний лише вночі, його власне яскраве підсвічування приваблює відвідувачів, які по-справжньому зачаровані круглим коритом під назвою choricero, повним булькаючого жиру. Це джакузі, і всі бажаючі: суадеро у величезних шматках; мозолі каракулі; товсті і червонуваті ковбаски; а також молоду цибулю або навіть зелену цибулю, що плаває, як кульки для пінг-понгу в теплій рідині. Петрушка фактично ховається у відповідь на гірлянду. Білий комірець і його зв’язки перекинуті через плече, йдуть вбік, дихаючи суадеро тако на подвійних коржиках.

тако бето

І, нарешті, по дорозі Tacos Beto (Dr. José María Vértiz 1028, Narvarte, México, DF), такерія сірникових коробок із яскравими люмінесцентними сидіннями та освітленням на подіумі. Під час нещодавнього візиту вони мали чверть корови, яка тримала гачок, що чекала розслідування. Їхня особливість — тако «кочінада», що сприймається як свинячий сленг, «кочіно», що означає брудний або навіть неакуратний. Тако включає тушковану свинину, яку обсмажують на плоскій верхній частині та вкладають у корж. Кожен з маленьких повторюваних хрустких маленьких, які слідують за поверхнею приготування їжі, дряпають і кладуть зверху. Це чудове тако, практично хрустка свинячого крошлю, найкраще збалансована з вичавкою лайма та дозою свіжої сальси.