guitarra-portuguesa.com

Офіційні новинні інформаційні послуги Агент послуг

Мадрас Каррі

Madras Curry буде каррі (соус, виготовлений з порошку каррі), який характерний для Мадраса (попередня назва значного міста в Індії, яке нині називається Ченнаї), розташованого на узбережжі Коромандель, що межує з Бенгальською затокою. До складу порошку каррі входять: порошок тушкованої квасолі, куркума, перець і мелений імбир, кмин, крім коріандру. Порошок (і соус каррі) мадрасського каррі має червоний колір. Існують різні сорти і відтінки індійського каррі.

Соус мадрас каррі є основним компонентом будь-якої страви, до якої його подають. Дійсно, навіть цвітна капуста, певною мірою занедбаний овоч, може набути славного статусу, якщо її полити мадраським пікантним червоним каррі. Родзинка витримає подальшу фантазію кулінара. Додайте трохи кашки з горіхами: мигдалем або навіть фісташками. Додайте трохи: родзинки або, можливо, видовбані фініки. Розширте кількість цвітної капусти, додавши рис, щоб перекрити океан каррі, щоб зменшені сегменти цвітної капусти перетворилися на острівці в страві. Щоб привабити невігласів, розкладіть приблизно чашку пасів із кінзою (кілька кав’ярень визнають, що ви приготували мексиканську страву).

слова Бога

Припускаючи, що ви додаєте рис, переконайтеся, що ви вибираєте тонкі ароматні зерна рису басматі, винятково старовинного рису Індії. Ваші відвідувачі запитають вас, і ви віддасте перевагу сказати: «Очевидно, що рис — це басматі», ніж сказати: «Гмм, Бас, що?» Ділячись цією чудовою стравою з іншими, подумайте про те, щоб показати їм деякі враження від Мадрасу. Колись це була столиця Почесної Ост-Індської компанії (HEIC), інакше відомої як Британська Ост-Індська компанія, яка представляла 200 років. Якщо ваші відвідувачі з Індії, не обговорюйте HEIC. Вони не матимуть бажання це чути. Нагадаємо, жителі Індії скинули назву Мадрас для Ченнаї. Чи мали ви хоч якесь уявлення про те, що християнська Біблія містить заяву від Бога про дарування зерна (наприклад, рису) як їжі. Пошук в Інтернеті в розділі книги Буття 1:29.

Чи замислювалися ви, хто чув і склав такі вислови Бога? Мойсей склав перші п’ять книг Біблії: Буття, Вихід, Левіт, Числа та Повторення Закону. Бог скерував його, щоб вивести єврейський народ із рабства в Єгипті до землі, яку він гарантував для нащадків Авраама. Екскурсія тривала 40 років, оскільки стільки часу знадобилося людям, щоб навернутися до Бога, незважаючи на те, що вони бачили Його присутність протягом усього цього часу (Вихід 13:21-22). У Мойсея було багато часу та дорогоцінного шансу скласти те, що потрібно Богу, щоб євреї (і всі ми) знали, що таке він і що ми для нього значимо.